Sprzątanie w eko stylu

Fajnie jest od czasu do czasu zrobić sobie dzień oddany jedynie porządkom domowym.

Fajnie, gdy wszystko dookoła jest czyściutkie i pachnące, a jeszcze fajniej jeśli zawdzięcza się to ekologicznym środkom czyszczącym, w bardzo przystępnych cenach, ubranych w…. opakowania podlegające recyklingowi!

Takie właśnie są produkty ZIELKO – wykonane w 99,8% ze składników pochodzenia naturalnego, niezawierające konserwantów, pięknie pachnące, skuteczne, tanie i zamknięte w opakowaniach wykonanych z tworzywa HDPE. Jest to polietylen wysokiej gęstości, otrzymywany przez polimeryzację niskociśnieniowy, który uznawany jest za jeden z najbezpieczniejszych.

Wśród naturalnych kompozycji zapachowych znajdziemy zapach mango, brzoskwini, jaśminu, owoców leśnych, melona, caramboli oraz zapach egzotyczny. 🍎🍓🍌🍉🍇
Każdy z nich przypisany jest do innego produktu odpowiedzialnego za czyszczenie różnych części mieszkania – łazienki, kuchni, powierzchni gładkich, a także luster oraz okien.

No dobrze – pięknie pachną – a jak działają? – równie pięknie!

Świetnie radzą sobie z każdym rodzajem zabrudzeń, nie pozostawiają smug (mycie okien i luster przestaje być uciążliwe!), ze względu na brak chemicznych dodatków i substancji, nie podrażniają skóry i oczu.

Składnikiem aktywnym w większości z nich jest kwasek cytrynowy, a perfekcyjnie dopracowane dozowniki nie psują się, nie zacinają i pozwalają dostosować moc uwalniania się produktu z opakowania.

Z takimi pomocnikami domowe obowiązki stają się przyjemnością!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po Zielko zapraszamy tutaj
Teraz rabat -10% 🤩

Produkty są też dostępne stacjonarnie w Poznaniu i Wolsztynie.

Author: Asia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2019 Blog Blisko Natury | Design by ThemesDNA.com
top